One hour Collection Review

Sale price Price $300.00 Regular price Unit price  per 

Looking to produce your collection but you aren't sure if you're production ready? We can help review your Line to help you save costs during production by reviewing product construction, fabrication, and sourcing for manufacturing to help save money and time with producing and shipping products to customers.